Opinie o Sorbencie ER1

Otrzymujemy od Was wiele wiadomości, w których dzielicie się swoimi doświadczeniami w walce ze smogiem. Dobre opinie o Sorbencie ER1 bardzo nas cieszą.

Wasze doświadczenia pokazują, że wynalazek polskich naukowców okazał się strzałem w „10”. W szybki sposób prowadzi do zmniejszania się niskiej emisji, bez konieczności rezygnowania z węgla.


Mieszkańcy Jasienicy: „nie ma dymu, nie ma zapachu, nie ma emisji”

Dobre informacje płyną do nas z Jasienicy, gdzie tamtejszy wójt zdecydował się na sfinansowanie mieszkańcom Sorbentu ER1. Mieszkańcy są bardzo mile zaskoczeni efektami stosowania Sorbentu ER1, co potwierdza wójt gminy na poniższym nagraniu z Radio Katowice.

Cieszy nas zaangażowanie samorządu. To bardzo ważne, jeśli chce się w szybki sposób zlikwidować smog. Zapraszamy do kontaktu włodarzy Miast i Gmin, którzy chcieliby przetestować Sorbent ER1 w swojej miejscowości.

Pozytywne wyniki badań na Politechnice

Wydział chemiczny Politechniki Śląskiej przebadał działanie Sorbentu ER-1.

Wyniki badań wskazują, że produkt zmniejsza zanieczyszczenie powietrza i może doprowadzić do poprawy jakości powietrza podczas palenia węglem.  Wyniki badań dostępne na str. 13-14 sprawozdania: link.

Doniesienia medialne

Jest Sorbent, zniknęły skargi

 • Pod koniec zeszłej zimy zaczęliśmy używać Sorbentu ER1 w Szkole Podstawowej w Gołkowicach. Były bowiem skargi mieszkańców na duże zadymienie z komina. Odkąd sorbent jest wykorzystywany, skarg nie ma. Produkt będzie też dodawany do opału w Przedszkolu w Skrzyszowie.

  – Mariusz Adamczyk, wójt Godowa
  (nowiny.pl)

Sorbent ER1 naprawdę działa

 • Mogę z własnego doświadczenia powiedzieć, że to działa. Sam stosuję go w swoim piecu i efekty naprawdę są. Wymaga to tylko trochę zachodu, bo piec rozgrzewa się wolniej. Ale co jest lepsze? Wygoda i smog, czy trochę pracy i inne jakościowo powietrze?

  – Kazimierz Fujak, wójt Rajczy
  (beskidzka24.pl)

Sprawdź, jak działa Sorbent ER1 w Twoim piecu. Napisz lub zadzwoń jeszcze dziś:

 

607 315 314
biuro@sorbenter1.pl

[yasr_overall_rating]

0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop